Sort by
  • There's Something Wrong with the Children

    ★½

  • This Place Rules

    ★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★½

  • Reno 911!: It's a Wonderful Heist

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

  • Three Wise Men and a Baby

    ★★★

  • Inventing the Christmas Prince

    ★★½

  • Santa Camp

    ★★★★

  • In Merry Measure

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Pearl

    ★★½

  • Bones and All

    ★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Honor Society

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★½

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

  • Lightyear

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • The 355

    ½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Book of Boba Fett

    ★★½

  • Reno 911!: The Hunt for QAnon

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Zoey's Extraordinary Christmas

  • West Side Story

    ★★½

  • South Park: Post COVID

  • Hawkeye

    ★★★★