• Pig

    ★★★★

  • Dredd

    ★★★★

  • The Master

    ★★★½

  • The Man from Nowhere

    ★★★★

  • RoboCop

    ★★★★★

  • Summer of 84

    ★★★

  • Turbo Kid

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • La Haine

    ★★★★

  • Donnie Darko

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★½

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★½

  • Scooby-Doo on Zombie Island

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Rango

    ★★★