Sort by

fasa96 has logged 16 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Monkey Shines

Monkey Shines

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Last Matinee

The Last Matinee

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Dracula Untold

Dracula Untold

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★
Edit this entry  
13
The Deep House

The Deep House

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★★
Edit this entry  
11
The Sadness

The Sadness

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Beau

Beau

2011
×
★★½
Edit this entry  
10
The Feast

The Feast

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
We're All Going to the World's Fair

We're All Going to the World's Fair

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
The Mime

The Mime

2018
×
★★★½
Edit this entry  
07
Game of Death

Game of Death

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Old Maid

Old Maid

2020
×
★★★
Edit this entry  
04
Descent Into Darkness: My European Nightmare

Descent Into Darkness: My European Nightmare

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry