Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★

  • The Chalk Line

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Nightsiren

    ★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★½

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • One Piece Film Red

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Prehistoric Planet

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Misericórdia

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Incantation

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Raquel 1:1

    ★★★★

  • Sissy

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Parsley

    ★★★½

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★★★

  • Worst Roommate Ever

  • The Batman

    ★★★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Backrooms - The Third Test

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Backrooms (Found Footage)

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Veneciafrenia

    ★½

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★