Sort by

Fares has logged 20 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Bo Burnham: Make Happy

Bo Burnham: Make Happy

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Divines

Divines

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Carnage

Carnage

2011
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Endless

Endless

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Love Exposure

Love Exposure

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Love Exposure

Love Exposure

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★
Edit this entry  
11
Moana

Moana

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Logan

Logan

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Right Now, Wrong Then

Right Now, Wrong Then

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
High School Musical 2

High School Musical 2

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
High School Musical

High School Musical

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry