Sort by
  • Lover, Stalker, Killer

  • One Day

    ★★★★½

  • Upgraded

    ★★

  • Orion and the Dark

    ★★★

  • Suncoast

    ★★★★

  • From the Ashes

  • Captains of the World

    ★★★★★

  • Trevor Noah: Where Was I

    ★★★½

  • Death's Game

    ★★★½

  • The Family Plan

    ★★

  • Anyone But You

    ★★

  • Ricky Gervais: Armageddon

    ★★★★

  • Family Switch

    ★½

  • Last Call for Istanbul

    ★★★

  • Scott Pilgrim Takes Off

    ★★★½

  • Best. Christmas. Ever!

  • Napoleon

    ★★★½

  • Love Has Won: The Cult of Mother God

    ★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★½

  • Wish

  • Thanksgiving

    ★★★

  • All the Light We Cannot See

    ★★★

  • Migration

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Sister Death

    ★★★½

  • Foe

    ★★★½

  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Swan

    ★★

  • Saw X

    ★★½

  • Love at First Sight

    ★★★

  • I Grew Up .. ?

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Naga

    ★★★

  • The Nun II

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★

  • Choose Love

    ★★½

  • A Short Trip

    ★★★½

  • If the Sun Drowned Into an Ocean of Clouds

  • In the Shadow of the Cypress

  • The Giza Killer

    ★½

  • Strays

    ★★½

  • Face to Face

    ★★★★

  • The After

    ★★★½

  • Head to Head

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • A Perfect Story

  • Alone In Movie Theater

    ★★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Unknown: Killer Robots

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Tom Segura: Sledgehammer

    ★★★½

  • TAG

    ½

  • El Ruby House

    ★★★★

  • Carl's Date

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★