• Sniper: Rogue Mission

    ★★

  • Fall

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Carter

    ★½

  • Prey

    ★★★½

  • Endangered

  • The Breach

    ★★½

  • Glorious

    ★★★½

  • Relax, I’m From The Future

    ★★★½

  • The Harbinger

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Dark Nature

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Polaris

    ★★★½

  • The Reef: Stalked

  • Next Door

    ★★★

  • Detective vs. Sleuths

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Hot Seat

    ★½

  • The Third Saturday in October Part V

    ★★½

  • The Ones You Didn’t Burn

    ★★★½

  • The Leech

    ★★

  • The Princess

    ★★★

  • The Witch: Part 2. The Other One

    ★★★

  • Terror on the Prairie

    ★★

  • Family Dinner

    ★★★

  • Swallowed

    ★★★

  • White Elephant

    ★★

  • Unhuman

    ★★½

  • Interceptor

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Moloch

    ★★★½

  • The Roundup

    ★★★★

  • Shin Ultraman

    ★★½

  • Shark Bait

    ★★

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Black Site

    ★★½

  • Legions

    ★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • 9 Bullets

    ★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Black Crab

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bitch Ass

  • X

    ★★★

  • Spin Me Round

    ★★½

  • Eraser: Reborn

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Cellar

    ★★★

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • Sissy

    ★★½

  • No Exit

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • Maigret

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • The Outwaters

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★½

  • Blacklight

    ★½

  • Shut In

    ★★