Sort by

Stephanie has logged 14 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Hearts Beat Loud

Hearts Beat Loud

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Izzy Gets the F*ck Across Town

Izzy Gets the F*ck Across Town

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
The Last Days of Disco

The Last Days of Disco

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Singin' in the Rain

Singin' in the Rain

1952
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
2001: A Space Odyssey

2001: A Space Odyssey

1968
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Alex Strangelove

Alex Strangelove

2018
×
Read the review Edit this entry  
12
Adrift

Adrift

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Rider

The Rider

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Lost in Translation

Lost in Translation

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry