• Modern Times

    ★★★★★

  • Lady Blue Shanghai

    ★★★★½

  • Forgetting Sarah Marshall

    ★★★

  • Jury Duty

    ★★

  • Candyman

    ★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Talking Head

    ★★★★★

  • Pig

    ★★½

  • Avalon

    ★★★★

  • Urusei Yatsura 2: Beautiful Dreamer

    ★★★★★

  • House

    ★★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • Dallos Special

    ★★★★

  • School of Rock

    ★★½

  • Urusei Yatsura: Only You

    ★★★★

  • Saboteur

    ★★★½

  • Ghost in the Shell 2: Innocence

    ★★★★½