Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Saw X

    ★★½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • Expend4bles

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Carl's Date

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Liz & Karla

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Missing

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½