Sort by
  • Black Adam

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • What Is a Woman?

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Yes Day

    ★★★★

  • Paper Lives

    ★★★★

  • Us Again

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • Burrow

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Canvas

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

  • Malibu Rescue: The Next Wave

    ★★★★

  • Host

    ★★★★

  • The Book of Sun

    ★★★★

  • Greyhound

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★★½

  • Coffee & Kareem

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Father

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Bombshell

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • Better Days

    ★★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Irishman

    ★★