Sort by
  • The Marvels

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Wingwomen

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • The Exorcist: Believer

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Saltburn

    ★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Choose Love

    ½

  • Strays

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Elemental

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Dead Ringers

  • Beau Is Afraid

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • boygenius: the film

  • Clock

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Reality

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Passages

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

  • Suzume

    ★★★

  • Falling for Christmas

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Rosaline

    ★★½

  • Halloween Ends

  • My Best Friend's Exorcism

  • Hellraiser

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sanctuary

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★