Sort by

Ezra has logged 27 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Little

Little

2019
×
★★½
Edit this entry  
28
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Stuber

Stuber

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Thor

Thor

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry