Sort by

Ezra has logged 18 entries for films during February 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Hidden Figures

Hidden Figures

2016
×
★★★½
Edit this entry  
22
Fences

Fences

2016
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Lion

Lion

2016
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
17
Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge

2016
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
Hell or High Water

Hell or High Water

2016
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
16
Logan

Logan

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Mystery Team

Mystery Team

2009
×
★★★½
Edit this entry  
04
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry