Sort by
  • Wicked

  • Five Blind Dates

    ★★

  • Upgraded

    ★★

  • Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?

  • Mean Girls

  • The Beekeeper

    ★★

  • Night Swim

    ★½

  • Friends & Family Christmas

    ★★

  • Anyone But You

  • Silent Night

  • The Velveteen Rabbit

  • The Iron Claw

  • Leave the World Behind

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Fall of the House of Usher

  • Sister Death

    ★★½

  • Foe

    ★½

  • The Rat Catcher

  • The Marsh King's Daughter

    ★★★

  • The Swan

  • I Cannot Reach You

    ★★

  • Saw X

    ★★★

  • V/H/S/85

    ★½

  • No One Will Save You

    ★★½

  • Rerun

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★½

  • American Fiction

    ★★★

  • Finestkind

    ★½

  • Dicks: The Musical

  • The Nun II

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★

  • Maestro

    ★★

  • Poor Things

  • NYAD

    ★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Saltburn

    ★½

  • The Holdovers

    ★★½

  • Choose Love

    ★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • Only Friends

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Cobweb

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★½

  • The Dive

    ★½

  • Carl's Date

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

  • Perfect Days

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • May December

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★½

  • How to Have Sex

    ★★★

  • Monster

    ★★★½

  • Strange Way of Life

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Ghosted

    ½

  • Cocaine Cougar

    ½