Sort by

Kevin has logged 26 entries for films during June 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Dual

Dual

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Crimes of the Future

Crimes of the Future

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Men

Men

2022
×
Read the review Edit this entry  
25
Hannah Montana: The Movie

Hannah Montana: The Movie

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Man from Toronto

The Man from Toronto

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Elvis

Elvis

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Beavis and Butt-Head Do the Universe

Beavis and Butt-Head Do the Universe

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Mixmania : 20 ans plus tard

Mixmania : 20 ans plus tard

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Obi-Wan Kenobi

Obi-Wan Kenobi

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Doors

The Doors

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Inventing the Abbotts

Inventing the Abbotts

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Cha Cha Real Smooth

Cha Cha Real Smooth

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Spiderhead

Spiderhead

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Jennifer Lopez: Halftime

Jennifer Lopez: Halftime

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Blacklight

Blacklight

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Family Game

Family Game

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Liberian Girl

Liberian Girl

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Hot Spot

The Hot Spot

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Pistol

Pistol

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Hustle

Hustle

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Behind Me

Behind Me

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Interceptor

Interceptor

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Hollywood Stargirl

Hollywood Stargirl

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Crimes of the Future

Crimes of the Future

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry