Sort by

Erik has logged 17 entries for films during June 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Terminator Genisys

Terminator Genisys

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Ted 2

Ted 2

2015
×
★★★
Edit this entry  
28
The Interpreter

The Interpreter

2005
×
★★★½
Edit this entry  
28
Dark Places

Dark Places

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Overnight

The Overnight

2015
×
★★★
Edit this entry  
20
Jurassic Park III

Jurassic Park III

2001
×
★★★
Edit this entry  
18
The Lost World: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park

1997
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
16
Me and Earl and the Dying Girl

Me and Earl and the Dying Girl

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Jurassic World

Jurassic World

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Talented Mr. Ripley

The Talented Mr. Ripley

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Saint

The Saint

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Insidious: Chapter 3

Insidious: Chapter 3

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Tombstone

Tombstone

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Spy

Spy

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Entourage

Entourage

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Mad Max

Mad Max

1979
×
★★★★½
Read the review Edit this entry