Sort by
  • Halloween Ends

    ★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Inside Man

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • Beast

    ★★★½

  • Fall

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • Last Seen Alive

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Memory

    ★★½

  • The Bubble

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Contractor

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Moonfall

    ★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Something in the Dirt

    ★★★

  • Dual

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • National Champions

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Antlers

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½