Sort by
  • Frankenstein

    ★★★★½

  • The Bride of Frankenstein

    ★★★★★

  • Men

    ★★½

  • Honor Society

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Antichrist

    ★½

  • (Un)Social Life

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Requiem for a Dream

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • White Zombie

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Dirty Grandpa

    ★★★

  • Hush

    ★★★½

  • Rush Hour

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★★