• Hustle

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • The Tender Bar

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Luca

    ★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • The Fallout

    ★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion

    ★★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Stardust

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Project Power

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★★