Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Old

    ★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Yes Day

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Moxie

    ★★½

  • Brian Regan: On the Rocks

    ★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★½

  • CODA

    ★★★½

  • The Dig

    ★★★

  • Charles & Diana: 1983

    ★★★

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★½

  • Mank

    ★★★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★★

  • Rebecca

    ★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Death of Me

    ★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★

  • Elizabeth and Margaret: Love and Loyalty

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Long Way Up

    ★★★★

  • Challenger: The Final Flight

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★½

  • Penguin Bloom

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Greenland

    ★★★

  • Bigfoot Family

    ★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • #Alive

    ★★½

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★½