• Star Wars Collection

  • Solo: A Star Wars Story

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Zygote

    ★★★½

  • Firebase

    ★★★½

  • Rakka

    ★★★½

  • Cream

    ★★★★

  • Okja

    ★★★★

  • Alien: Covenant

    ★★★★

  • Black Mass

    ★★★★

  • Tenderloin

    ★★★★

  • Louis C.K. 2017

    ★★★★

  • Life

    ★★★½

  • Amy Schumer: The Leather Special

    ★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Logan

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★½

  • Assassin's Creed

    ★½

  • Passengers

    ★★

  • A Cure for Wellness

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Silence

    ★★★★½

  • Hi Stranger

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • Illusion in the Abyss

    ★★★½

  • The Rocky Horror Picture Show: Let's Do the Time Warp Again

    ★½

  • Split

    ★★★★

  • The Void

    ★★★

  • Amanda Knox

    ★★★★

  • I Am the Pretty Thing That Lives in the House

    ★★★★

  • A Monster Calls

    ★★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★

  • Arrival

    ★★★★½

  • Suicide Squad

    ½

  • Pete's Dragon

    ★★★

  • Shin Godzilla

    ★★★★

  • Blair Witch

    ★½

  • Ghostbusters

    ★½

  • Star Trek Beyond

    ★★★½

  • The Purge: Election Year

    ★★★

  • The Shallows

    ★★★½

  • Independence Day: Resurgence

    ★★

  • Don't Hug Me I'm Scared 6

  • The Secret Life of Pets

    ★★½

  • Finding Dory

    ★★★★

  • Lights Out

    ★★★½

  • Piper

    ★★★★½

  • Mulchtown

  • The BFG

    ★★★★

  • Warcraft

    ★★

  • Hell or High Water

    ★★★★

  • Train to Busan

    ★★★½

  • Money Monster

    ★★★½

  • NewsHits

  • Live at the Necropolis: The Lords of Synth

  • Giles Vanderhoot

  • The Jungle Book

    ★★★½

  • M.O.P.Z.

  • The Belko Experiment

    ★★½

  • This House Has People in It

    ★★★½

  • Sausage Party

    ★★★★

  • American Fable

    ★★★★

  • Keanu

    ★★½

  • Don't Breathe

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Hush

    ★★★½

  • Beware the Slenderman

    ★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★

  • Midnight Special

    ★★★½

  • The Taming of the Shrim