Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Prom Pact

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Ten Little Mistresses

    ★★★★

  • Missing

    ★★★

  • My Teacher

    ½

  • NCT DREAM THE MOVIE : In A DREAM

    ★★★★★

  • An Inconvenient Love

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • 20th Century Girl

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sick

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Purple Hearts

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Honor Society

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Don't Make Me Go

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Crush

    ★★★

  • Choose or Die

    ½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • Incantation

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • 7llin’ in our Youth

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • Business Proposal

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Twenty Five Twenty One

    ★★★★★

  • Watcher

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Mother/Android

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Red Notice

    ★½

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Rhett and Link’s Night of Terror

    ★★

  • Night Teeth

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Photocopier

  • The Black Phone

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Afterlife of the Party

    ★½

  • Malignant

    ★★★

  • Hometown Cha-Cha-Cha

    ★★★★½

  • Hostage: Missing Celebrity

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Free Guy

    ★★★½