Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • Interface

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Blonde

    ★★★

  • Don't Worry Darling

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • EO

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • The Space Between Dreams

  • Kimi

    ★★

  • Kidz Klub!

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Scream

  • Pinocchio: A True Story

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • V/H/S/94

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Humans

    ★★★★

  • INU-OH

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★