Sort by
  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★★½

  • Puppy Love

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Love's Greek to Me

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Hotel for the Holidays

    ★★

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Monster High: The Movie

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Smile

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • What's Love Got to Do with It?

    ★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Love in the Villa

    ★★★

  • After Ever Happy

    ★★

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Fall

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Honor Society

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • A Perfect Pairing

    ★★★½

  • Senior Year

  • Crush

    ★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Honoring a Broadway Legacy: Behind the Scenes of tick, tick...Boom!

  • Fresh

    ★★★★

  • The Royal Treatment

    ★★★

  • The House

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★½

  • Zoey's Extraordinary Christmas

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Christmas CEO

    ★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★½

  • Sing 2

    ★★★★½

  • My Christmas Family Tree

    ★★½

  • Ciao Alberto

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Come from Away

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ½

  • Spencer

    ★★★

  • Cinderella

    ★½