• Music and Lyrics

    ★★★★

  • Stand by Me

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Scary Movie

    ★★★½

  • Enchanted

    ★★★

  • Horrible Bosses 2

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Scream 4

    ★★★½

  • Scream 3

    ★½

  • Killer Bean Forever

    ★★★★★

  • Scream 2

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Schindler's List

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Rocky IV: Rocky vs. Drago - The Ultimate Director's Cut

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Zodiac

    ★★★★½