Sort by

Evan_ThatsMe has logged 22 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Army of Thieves

Army of Thieves

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Dune

Dune

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Halloween

Halloween

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Halloween

Halloween

1978
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Signs

Signs

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Spectre

Spectre

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Quantum of Solace

Quantum of Solace

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Bee Movie

Bee Movie

2007
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry