Sort by

Evan has logged 10 entries for films during May 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Hunger

Hunger

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Be Kind Rewind

Be Kind Rewind

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Nobody

Nobody

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Drive My Car

Drive My Car

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Silver Linings Playbook

Silver Linings Playbook

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read other review Edit this entry