Sort by
  • Luther: The Fallen Sun

  • Cocaine Bear

    ½

  • The Arctic: 66.5 Degrees North

    ★★★★

  • Mumbai Mafia: Police vs the Underworld

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★½

  • Seeland

    ★★★

  • Nanpakal Nerathu Mayakkam

    ★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★½

  • Stutz

    ★★½

  • Clint Eastwood: The Last Legend

    ★★★★

  • To Russia with Love

    ½

  • Hellhole

    ★½

  • Black Far West

    ★★★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★½

  • Doll House

  • Old People

    ★★½

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★½

  • Payne & Redemption

    ★½

  • Soylent Green and Red Alert: When Reality Catches Up with Fiction

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • Jogi

    ★★★½

  • Aftershock: Everest and the Nepal Earthquake

    ★★★

  • Frozen Planet II

    ★★★

  • Glass Onion

  • Broad Peak

  • Wildcat

    ★★★★

  • Athena

    ★★½

  • Retour vers le futur : voyage dans le temps, American Dream & rock'n'roll

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★

  • Day Shift

    ★★½

  • The Entitled

    ½

  • Indian Predator: The Butcher of Delhi

    ★★½

  • HIT: The First Case

    ★½

  • How to Change Your Mind

    ★★★★

  • Mel Gibson: A Tormented Soul

    ★★★

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

    ★★★★

  • Pesticides: European Hypocrisy

    ★★★★

  • The Fire Within: Requiem for Katia and Maurice Krafft

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Africa, GMOs and Bill Gates

    ★★★★★

  • Die Recyclinglüge

    ★★★★

  • Suzhal - The Vortex

    ★★★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Major

    ½

  • Ice Merchants

    ★★★

  • Sick of Myself

    ★★★

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★½

  • Diary of a Fleeting Affair

  • Bhool Bhulaiyaa 2

  • Final Cut

    ★★★★

  • Antonio Banderas et Pedro Almodóvar : Du désir au double

    ★★★★½

  • Thar

  • Meltdown: Three Mile Island

    ★★★★

  • Florida Man

    ★½

  • Jana Gana Mana

  • Dogwatch

    ★★★½

  • The Northman

    ★½

  • Into the Ice

    ★★★½

  • RRR

    ★★★½

  • Black Crab

    ★★★½

  • Selenskyj - Ein Präsident im Krieg

    ★★★½

  • Haulout

    ★★★

  • Northern Skies Over Empty Space

    ★½

  • Media Crash

  • Gangubai Kathiawadi

  • Bigbug

    ★★½

  • Badhaai Do

    ★★½

  • Against the Ice

    ★★★½

  • Umami

    ★★½

  • Off Track

    ★★