Sort by

⊹ ⋆゚taylor paige ⋆゚⊹ has logged 18 entries for films during January 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Mistress America

Mistress America

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Infinity Pool

Infinity Pool

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
When You Finish Saving The World

When You Finish Saving The World

2022
×
★★★
Edit this entry  
24
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Ma

Ma

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
mid90s

mid90s

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Sick

Sick

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Close

Close

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Brown Bunny

The Brown Bunny

2003
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Freaky

Freaky

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Foxfire

Foxfire

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
My Best Friend's Wedding

My Best Friend's Wedding

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
My Own Private Idaho

My Own Private Idaho

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Real Women Have Curves

Real Women Have Curves

2002
×
★★★
Edit this entry  
02
Two Hands

Two Hands

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
A Cure for Wellness

A Cure for Wellness

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry