• Jurassic World Dominion

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Scream

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★½

  • People Just Do Nothing: Big in Japan

    ★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Val

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • Star Wars Biomes

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

  • Cherry

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Censor

    ★★

  • WandaVision

    ★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★½

  • Des

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • Mainstream

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Night Shifts

    ★★★

  • Tenet

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • Greenland

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Onward

    ★★½

  • Downhill

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Spree

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 1917

    ★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Last Christmas

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★