Sort by
  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

    ½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

  • BlackBerry

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • This Place Rules

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Talk to Me

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

  • Sick

    ★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • The Whale

    ★★

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

  • Skinamarink

    ★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Bullet Train

  • Nope

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • A Wounded Fawn

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Sick of Myself

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • Jackass 4.5

  • Armageddon Time

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★