Ethan has logged 16 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Cruella

Cruella

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Unholy

The Unholy

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Kaguya-sama: Love is War OVA

Kaguya-sama: Love is War OVA

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Innocent

The Innocent

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: Pop Squad

Love, Death & Robots: Pop Squad

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: The Drowned Giant

Love, Death & Robots: The Drowned Giant

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: Life Hutch

Love, Death & Robots: Life Hutch

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: All Through the House

Love, Death & Robots: All Through the House

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: The Tall Grass

Love, Death & Robots: The Tall Grass

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: Snow in the Desert

Love, Death & Robots: Snow in the Desert

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: Ice

Love, Death & Robots: Ice

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Love, Death & Robots: Automated Customer Service

Love, Death & Robots: Automated Customer Service

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry