Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★

  • Strays

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Moon

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Kevin Hart: Reality Check

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • Matt Rife: Walking Red Flag

    ★½

  • I'm a Virgo

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Elemental

    ★★½

  • The Machine

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★½

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★½

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★

  • Dream

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • To Catch a Killer

    ★★½

  • BEEF

    ★★★½

  • Tengoku Daimakyo

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • 65

    ★½

  • The Magician's Elephant

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Reality

    ★★★

  • Unlocked

    ★½