Sort by
  • Good Burger 2

    ★★

  • Leo

    ½

  • Wish

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • Under the Boardwalk

    ★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★★★

  • Trolls Band Together

    ★★★½

  • Monster High 2

    ★★

  • A Really Haunted Loud House

    ½

  • Scooby-Doo! and Krypto, Too!

    ★★½

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★★½

  • Dora and the Fantastical Creatures

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Zoey 102

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Carl's Date

    ★★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • Nimona

    ★★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Once Upon a Studio

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Rally Road Racers

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • The Trident

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Mummies

    ★½

  • Inspector Sun and the Curse of the Black Widow

  • Rock Dog 3: Battle the Beat

    ½

  • Snow Day

    ½

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Boss Baby: Christmas Bonus

    ★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Mickey Saves Christmas

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Fantasy Football

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★½

  • Blue's Big City Adventure

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★½

  • Strange World

    ★★★½

  • The Amazing Maurice

    ★★★

  • The Good Witch of Christmas

    ½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Monster High: The Movie

    ★★

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★★★★

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • Pinocchio

    ★★★½

  • Post Modern Minion

    ★★★★