Sort by
  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★½

  • Green Border

    ★★★★

  • Shadow of Fire

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • The Monk and the Gun

    ★★★½

  • El Conde

    ★★★½

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • The Old Oak

    ★★★★

  • Perfect Days

    ★★★★

  • Inside the Yellow Cocoon Shell

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • The Breaking Ice

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Youth (Spring)

    ★★★½

  • Inshallah a Boy

    ★★★½

  • Chicken for Linda!

    ★★★½

  • Monster

    ★★★★½

  • Tiger Stripes

    ★★★½

  • 20,000 Species of Bees

    ★★★★

  • Afire

    ★★★★

  • Music

    ★★★

  • In Water

    ★★★½

  • Seven Winters in Tehran

    ★★★½

  • Here

    ★★★★

  • Smoke Sauna Sisterhood

    ★★★★

  • Drift

    ★★★½

  • Full River Red

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Beyond Utopia

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Ajoomma

    ★★★½

  • Safe Word

    ★★★

  • Walk Up

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • While We Watched

    ★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Subtraction

    ★★★½

  • Charcoal

    ★★★½

  • No Bears

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • To The North

    ★★

  • Safe Place

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • #LookAtMe

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Blind Willow, Sleeping Woman

    ★★★½

  • Karaoke

  • Close

    ★★★½

  • The Blue Caftan

    ★★★½

  • Pacifiction

    ★★★½

  • Broker

    ★★★½

  • Mediterranean Fever

    ★★★½

  • Tori and Lokita

    ★★★★