• Suspiria

    Suspiria

    ★★★★★

    yes the rumors are true i would die for this movie

  • Crazy Rich Asians

    Crazy Rich Asians

    ★★★½

    I LOVE WOMEN SO MUCH I WOULD RIP MY HEART OUT FOR EVERY SINGLE ONE OF YOU

  • The Nun

    The Nun

    ★★

    im giving 2 stars only for vera farmiga and her 10 second scene at the end

  • A Simple Favor

    A Simple Favor

    ★★★

    uhhhhhhhh this was a mess but miss blake could like get it after this movie

  • Bird Box

    Bird Box

    ★★★★★

    my favourite part is when birds arent in the box anymore

  • Reaching for the Moon

    Reaching for the Moon

    ★★★★★

    man,,, this movie broke my heart at least 20 times then kissed my forehead and told me i love you everything is gonna be okay

  • Colette

    Colette

    ★★★★½

    colette supports mens rights... mens rights to shut the fuck up

  • Lizzie

    Lizzie

    ★★★★★

    so yall want me to believe chloe is hetero after that scene,,,,,

  • The Miseducation of Cameron Post

    The Miseducation of Cameron Post

    ★★★½

    this movie is so relateble bc, i too, dream of making out with the teacher

  • Miss Stevens

    Miss Stevens

    ★★★

    thank you gay god that i didnt have to see timothee kiss lily rabe

  • Requiem for a Dream

    Requiem for a Dream

    ★★★★★

    i am not the same person after this movie and i want to kill myself