• Columbus

    Columbus

    ★★★★½

    i hate this fucking movie

  • F9

    F9

    ★★★

    i like these movies.. they just do crazy shit for no reason

  • Spirit Untamed

    Spirit Untamed

    yeah just... no fuck you.. you will never be the original spirit movie

  • Ava

    Ava

    ★★★

    who cares if its a bad movie? she's hot

  • Madagascar 3: Europe's Most Wanted

    Madagascar 3: Europe's Most Wanted

    ★★★½

    number two movie watching with thea, very cool, enjoyed the second one more

  • Madagascar: Escape 2 Africa

    Madagascar: Escape 2 Africa

    ★★★★★

    it was first movie i watched with #her so it was perfect

  • Black Widow

    Black Widow

    ★★★★

    forgot natasha died for a moment

  • The Mitchells vs. The Machines

    The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

    I LOVE HAPPY AND FUN MOVIES!!!!

  • Shiva Baby

    Shiva Baby

    ★★★★

    the last scene truly the funniest shit ever

  • Zack Snyder's Justice League

    Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

    this shit was so fucking long im sorry

  • Saint Maud

    Saint Maud

    ★★★★

    man what the fuck

  • Shoplifters

    Shoplifters

    ★★★★★

    i cannot believe i choosed to watch this again what the hell is wrong with me