Sort by

Esteban has logged 13 entries for films during December 2016.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Good, The Bad, The Weird

The Good, The Bad, The Weird

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Sing Street

Sing Street

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Making a Murderer

Making a Murderer

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Home Alone 2: Lost in New York

Home Alone 2: Lost in New York

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Blue Jay

Blue Jay

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The African Doctor

The African Doctor

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Kubo and the Two Strings

Kubo and the Two Strings

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hell or High Water

Hell or High Water

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry