Sort by
  • American Nightmare

    ★★★½

  • Family Switch

    ★★★

  • Candy Cane Lane

    ★★½

  • Last Call for Istanbul

  • A Nearly Normal Family

    ★★★½

  • The Color Purple

    ★★½

  • Best. Christmas. Ever!

    ★★

  • Napoleon

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Leave the World Behind

    ★★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Nowhere

    ★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • Sly

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Reptile

    ★★★

  • Dear Child

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Rescue: The Weight of the World

    ★★½

  • Maestro

    ★★★½

  • NYAD

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★

  • Rustin

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The After

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • The Mother

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Jesus Revolution

    ★★★

  • Murdaugh Murders: A Southern Scandal

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Golda

    ★★

  • The Strays

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½