mia has logged 165 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Polar Express

The Polar Express

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Soundgarden: [1992] Pinkpop Festival

Soundgarden: [1992] Pinkpop Festival

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Soundgarden: Motorvision

Soundgarden: Motorvision

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Pearl Jam: Live at Pinkpop 1992

Pearl Jam: Live at Pinkpop 1992

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Soundgarden: [1992] Lollapalooza Festival

Soundgarden: [1992] Lollapalooza Festival

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Ferris Bueller's Day Off

Ferris Bueller's Day Off

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Pearl Jam: MTV Unplugged

Pearl Jam: MTV Unplugged

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Lost Boys

The Lost Boys

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Pearl Jam Twenty

Pearl Jam Twenty

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Pearl Jam: MTV Unplugged

Pearl Jam: MTV Unplugged

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Pearl Jam: MTV Unplugged

Pearl Jam: MTV Unplugged

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Pearl Jam: MTV Unplugged

Pearl Jam: MTV Unplugged

1992
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
Pearl Jam: MTV Unplugged

Pearl Jam: MTV Unplugged

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Singles

Singles

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Pearl Jam: Live at Pinkpop 1992

Pearl Jam: Live at Pinkpop 1992

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Pearl Jam: MTV Unplugged

Pearl Jam: MTV Unplugged

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Pearl Jam: MTV Unplugged

Pearl Jam: MTV Unplugged

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Pearl Jam: MTV Unplugged

Pearl Jam: MTV Unplugged

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Corpse Bride

Corpse Bride

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Ratatouille

Ratatouille

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Ferris Bueller's Day Off

Ferris Bueller's Day Off

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Nirvana: Unplugged In New York

Nirvana: Unplugged In New York

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Duran Duran: MTV New Year's Eve Ball

Duran Duran: MTV New Year's Eve Ball

1982
×
Read the review Edit this entry  
18
In Transit

In Transit

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Duran Duran: Live in Japan '89

Duran Duran: Live in Japan '89

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Duran Duran: Sing Blue Silver

Duran Duran: Sing Blue Silver

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Luca

Luca

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Loki

Loki

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Dirty Dancing

Dirty Dancing

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Loki

Loki

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Loki

Loki

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Giants of the Deep Blue

Giants of the Deep Blue

2017
×
Read the review Edit this entry  
25
Oceans

Oceans

2009
×
Read the review Edit this entry  
25
Tangled

Tangled

2010
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Zootopia

Zootopia

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Duran Duran: Sing Blue Silver

Duran Duran: Sing Blue Silver

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Moana

Moana

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Loki

Loki

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Duran Duran: Three To Get Ready

Duran Duran: Three To Get Ready

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Dazed and Confused

Dazed and Confused

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Loki

Loki

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Taxi Driver

Taxi Driver

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry