Sort by
  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • It

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Planet Earth II

    ★★★★

  • La La Land

    ★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • The Dictator

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★

  • Inception

    ★★★★

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★

  • Snatch

    ★★★★

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★★

  • Forrest Gump

    ★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★★