Sort by
  • Peter Griffin Seeks Fitness Advice from Meowscles

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • The Conference

    ★★★

  • Freelance

    ★½

  • The Exorcist: Believer

  • Totally Killer

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Sly

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★½

  • Hell of a Summer

    ★½

  • One Life

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Vacation Friends 2

    ★★½

  • Ahsoka

  • Puppy Love

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Untold: Johnny Football

    ★★★½

  • The Passenger

    ★★★½

  • Untold: Jake Paul the Problem Child

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Zoey 102

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • The Black Demon

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Beautiful Disaster

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Chor Nikal Ke Bhaga

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★