Sort by
  • The Last Male on Earth

  • ZONA

  • Us

  • The Hottest August

  • Varda by Agnès

  • Searching Eva

  • Velvet Buzzsaw

  • Romantic Comedy

  • The Disappearance of My Mother

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • DOTCOM

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★

  • Bad Times at the El Royale

  • In Fabric

  • If Beale Street Could Talk

  • High Life

    ★★★★★

  • Widows

  • American Dharma

  • Vox Lux

  • At Eternity's Gate

  • Suspiria

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • The Favourite

  • The Ballad of Buster Scruggs

  • First Man

  • Roma

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Cam

  • Sharp Objects

    ★★★★★

  • Hannah Gadsby: Nanette

  • Set It Up

  • Ocean's Eight

  • Burning

  • Under the Silver Lake

  • BlacKkKlansman

  • Climax

  • Apocalypse After

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

  • Avengers: Infinity War

  • Duck Butter

    ★★½

  • Dude

    ★★½

  • Island of the Hungry Ghosts

  • Female Human Animal

  • Happy Anniversary

    ★★

  • The Breaker Upperers

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Mute

  • Game Night

    ★★★

  • Unsane

    ★★★★½

  • Carolee, Barbara and Gunvor

  • Isle of Dogs

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★★½

  • Tully

  • Madeline's Madeline

  • Assassination Nation

  • Shirkers

  • Hereditary

  • Sorry to Bother You

  • Wildlife

    ★★★★

  • Eighth Grade

  • Three Identical Strangers

  • Mandy

    ★★★★½

  • Black Mirror: USS Callister

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • A Christmas Prince

    ★★

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Justice League