• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Loki

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Hair Love

    ★★★★½

  • Ready or Not

    ★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★

  • Us

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

  • Venom

    ★★½

  • Smallfoot

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Ready Player One

    ★½

  • Upgrade

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Mandy

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Happy Death Day

    ★★★★

  • The Breadwinner

    ★★★★½

  • It

    ★★★★

  • Leatherface

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★

  • Cars 3

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★½

  • The Boss Baby

    ★½

  • Beauty and the Beast

  • The Lego Batman Movie

    ★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★½

  • Moana

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Trolls

    ★★½