Sort by
  • Beau Is Afraid

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • We Cry Together

    ★★★½

  • Elvis

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Senior Year

  • Marmaduke

    ½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • RRR

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Dirtbag

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Pinocchio: A True Story

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

  • All Too Well: The Short Film

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Red Notice

  • Encanto

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★

  • Listening to Kenny G

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Belfast

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • He's All That

    ½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Don't Breathe 2

    ★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Green Knight

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★½

  • Luca

    ★★★

  • Bestia