Sort by
  • Moon Knight

    ★★★★

  • Dragon Ball Z: Battle of Gods

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Mulan

    ★★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★★½

  • Pixels

    ½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Spider-Man 2

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Cutie Honey

    ★★★½

  • Taxi Driver

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★½

  • Words Bubble Up Like Soda Pop

    ★★★½

  • Space Sweepers

    ★★★★

  • Akira

    ★★★★★

  • Happy Death Day

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★