• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Space Sweepers

    ★★★★

  • Just Another Christmas

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★★

  • Words Bubble Up Like Soda Pop

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

    ★★★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Batman Ninja

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★½

  • Happy Death Day

    ★★★

  • Death Note

    ★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Persona 3 the Movie: #4 Winter of Rebirth

    ★★★★½

  • Pixels

  • Persona 3 the Movie: #3 Falling Down

  • Big Hero 6

    ★★★★½

  • Saint Seiya: Legend of Sanctuary

    ★★★

  • Persona 3 the Movie: #2 Midsummer Knight's Dream

  • Persona 3 the Movie: #1 Spring of Birth

  • Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

    ★★★★

  • Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance

    ★★★

  • Evangelion: 1.0 You Are (Not) Alone

  • The Cat Returns

    ★★★½

  • Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

    ★★★★

  • Perfect Blue

    ★★★★★

  • Neon Genesis Evangelion

    ★★★★★

  • Akira

    ★★★★★