Sort by
  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★½

  • Killer Book Club

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • River Wild

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Miracle Club

    ★★★★

  • The Flash

    ★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Obsession

    ★★★★

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★★

  • My Name Is Mo'Nique

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★★

  • The Reading

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Teen Wolf: The Movie

    ★★½

  • How to Murder Your Husband: The Nancy Brophy Story

    ★★★

  • Plane

    ★★★½

  • The Hammer

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • The Holiday Sitter

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Dognapped: A Hound for the Holidays

    ★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½