• Hotel Transylvania: Transformania

  • Scream

  • All Madden

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • 8-Bit Christmas

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Love Hard

  • Red Notice

  • Encanto

  • Eternals

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★★

  • Dopesick

    ★★★★★

  • Traveling Light

    ½

  • The Rescue

    ★★★★★

  • The First Wave

    ★★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★★

  • The Seed

    ★★★★½

  • South of Heaven

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • No Time to Die

  • The Tragedy of Macbeth

  • The Eyes of Tammy Faye

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Fauci

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Becoming Cousteau

    ★★★★★

  • The Card Counter

  • The Power of the Dog

  • King Richard

  • Malignant

  • Belfast

    ★★★★★

  • The Protégé

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • After Blue (Dirty Paradise)

  • Free Guy

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

  • Old

    ½

  • Vortex

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • Lamb

  • Titane

  • The French Dispatch

  • The Medium

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★★

  • Black Widow

  • Die in a Gunfight

    ½

  • The Forever Purge

  • Luca

  • Werewolves Within

    ★★½

  • The Beta Test

    ★★★★★

  • Infinite

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • F9

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★★